Menu

Fatih & Özlem Kuaför

İzmir bostanlı da kuaför ve güzellik salonu

İzmir bostanlı da kuaför ve güzellik salonu

                             

 

 

 

 

 

 

FATİH & ÖZLEM KUAFÖR 

ADRES: Aşık Veysel Sokak No:12  daire:1  Bostanlı /  İzmir

Telefon: 0538 881 38 68   &   0535 740 60 90

Firma Yetkilisi :  Fatih Özlem Altayer  

İzmir de Gelin Saçı ve Makyajı yapan yerler

Güzellik Merkezi bostanlı da

Güzellik Salonu bostanlı da

İzmir de mutlu gelinler.

İzmir bostanlı da Aqua yapan güzellik merkezi

İzmir atakent de Aqua yapan güzellik merkezi

İzmir bostanlı da sağlıklı jel tırnak işlemi yapan kuaför

İzmir bostanlı da Mollon Pro kalıcı oje uygulaması yapan kuaför

İzmir bostanlı da Aqua Ex3 medikal cilt bakımı yapan kuaför

İzmir mavişehir de kalıcı oje uygulaması yapan kuaför

İzmir bostanlı da kalıcı oje uygulaması yapan kuaför

İzmir Atakent de kalıcı oje uygulaması yapan kuaför

İzmir karşıyaka da kalıcı oje uygulaması yapan kuaför

İzmir mavişehir de  Aqua Ex3 medikal cilt bakımı yapan kuaför

İzmir karşıyaka da Aqua Ex3 medikal cilt bakımı yapan kuaför

İzmir bostanlı da cilt bakımı yapan yerler

İzmir bostanlı da omre saç boyası yapan kuaför

İzmir bostanlı da el ayak sağlığı hizmeti sunan kuaför
İzmir bostanlı da cilt bakımı yapan güzellik salonları
İzmir bostanlı da gelin başı yapan kuaför salon
İzmir karşıyaka da makeup makyaj yapan yerler

Bu terimlerden acaba hangilerini biliyorsun?

Kuaföre gitmeyi çok seviyoruz.. Ben mesela kuaförden her çıktığımda kendimi muhteşem hissediyorum, keyifli oluyorum. Tabii ki bunda kuaförümün de etkisi oluyor! Şimdilerde kuaförler hakkında birçok şey biliyorum. Jel tırnak işlemi,  Mollon Pro kalıcı oje uygulaması, Aqua Ex3 medikal cilt bakımı, ombre, balyaj ne demek hepsi hakkında bir bilgim var ama kuaföre ilk kez gitmeye başladığım dönemde kuaförümün ne dediğini hiç anlayamazdım. Senin de bu durumu yaşamaman için, en sık kullanılan kuaför terimlerini listelemek istedim. Bakalım aralarından hangilerini biliyorsun?

1.Jel tırnak

Protez tırnak uygulamalarından biridir. Sizin tırnağınız üzerine sürülen ve kurudukça sertlerşip tırnak görüntüsü alan bir jel ile uygulanır. Genellikle bir profesyonel tarafından uygulanması tavsiye edilir. Akrilik tırnağa göre daha çok tercih edilen bir protez türüdür. Özellikle el bakımına zaman ayıramayan yoğun kadınlar için bakımlı, çabuk kırılmayan, hemen bozulmayan bir manikür sağlar.

2.Mollon Pro kalıcı oje

Ojenin formülü kalıcılığını 7 güne kadar uzatan sertleştirici ile zenginleştirilmiştir. Yüksek kaliteli bileşenler ojenin kusursuz bir yoğunluğa sahip olmasını sağlar. Profesyonel fırçası sayesinde oje tırnak yüzeyine kolayca yayılır.

3.Aqua Ex3

AQUA EX3 Medikal Peeling Yeni Nesil Cilt Bakım Cihazı, cildi irite etmeden temizleyen, aynı zamanda besleyen ve bakımını yapan peeling cihazıdır. Farklı cilt tip ve sorunlarına uygun hazırlanmış solüsyonlar cilde derinlemesine nüfuz eder cildin pürüzsüzleşmesini, parlamasını ve sağlıklı görünmesini sağlar.

4.Ombre

Saç renginin boy kısmından itibaren daha açık bir renge boyanmasına ombre denir. Saç özel bir fırça ile boy kısmından itibaren açık renge boyanır ve ton üzeri ton dediğimiz kademeli olarak koyudan açığa giden bir renk görünümü ortaya çıkar.

5.Balyaj

Saçın bazı tutamlarına parlaklık ve ışıltı katmak için yapılan işleme balyaj denir. Doğal ve sanki güneşten açılmış gibi ışıltılı bir görünüm elde etmek için idealdir. Artık tüm kuaför terimlerini öğrendin! Sana en yakın kuaföre ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsin! 2018 ilkbahar/Yaz Sezonunun En Trend 12 Saç Modeli Dalgalarla hareket kazanan Rapunzel saçlarda, katlarla nostaljik bir havaya bürünen lob kesime, 2018 İlkbahar/Yaz sezonunun en popüler 12 saç modelini bir araya getirdik. 1-Retro Katlar 2-Saç Klipsleri 3-XXS Perçem 4-80’ler Topuzu 5-Romantik Atkuyruğu 6-90’lara Dönüş: Scrunchie

7-Dağınık ve Kısa

8-Hacimli Bukleler

9-Yeni Nesil Bob

10-Tom Boy Kesimler

11-XXL Dalgalar

12-Dokulu ve Islak

Saç modelleri daha farklı bir görünüme sahip olmak isteyen kişileri modellerin çok çeşitli olması nedeniyle tercih konusunda dönem dönem zor durumda bırakabiliyor. Okul için saç modelleri kısıtlaması olan kişilerse belirli kurallar çerçevesinde hazırladıkları modeller ile saçlarına hareketlilik kazandırabiliyor. Bu yıl eğitim-öğretimin saat değişimi nedeniyle daha erken başlaması kolay ve hızlı saç modellerinin tercih edilmesini sağlıyor.

Uzak doğu ve çizgi film karakterlerinde görmeye alışık olduğumuz bu modelde ise topuz biçiminde toplanan saçlar tel toka ile sabitlenirken perçem bölgesinin uç kısımlarındaki saçların serbest bırakılması gerekiyor.